O nás

„S námi to zvládnete sami…“
Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem zvedacího zařízení RUDL UP pod exkluzivní záštitou společnosti RUDL UP s.r.o. Spolupracujeme výhradně s českými dodavateli a distributory. Pro naše zákazníky jsme schopni zařízení customizovat tak, aby splnilo zadané požadavky k jejich spokojenosti.


Firmu RUDL UP s.r.o. zatupují Jan P. Laštůvka a Martin Laštůvka jako jednatelé.


RUDL UP je na světovém trhu unikát, s tím se pojí adekvátní stupeň právní ochrany. V současnosti pracujeme na vývoji dalších typů zařízení, abychom zjednodušili manipulaci se zbožím širšímu spektru našich zákazníků.


Struktura firmy

Jan P. Laštůvka

CEO, jednatel

jp.lastuvka@rudlup.cz

Ing. Martin Laštůvka

CTO, jednatel

martin.lastuvka@rudlup.cz

Michal Martinovský

Technický specialista

michal.martinovsky@rudlup.cz

Naše vize

„Revoluce v dodávkové přepravě!“

  • Pomáháme dělat práci lehčí a efektivnější.
  • Zlepšujeme konkurenceschopnost malých firem a podnikatelů.
  • Zvyšujeme bezpečnost práce.

Historie

Na začátku byl problém… Michal jezdil jako servisní technik opravovat spotřebiče k zákazníkům domů a častokrát k sobě nesehnal nikoho, kdo by mu se stěhováním a manipulací velkých spotřebičů pomohl.
Zrodila se myšlenka jak si práci ulehčit a postupně se začala uskutečňovat i její realizace.


Podařilo se nám sestrojit první prototypy, bohužel jsme ale nebyli schopní projekt dále rozvinout. Myšlenku a funkčnost jsme obsáhli, ale k realizaci naší vize udělat RUDL UP dostupný veřejnosti, vedla ještě dlouhá cesta.
Začali jsme tedy pracovat na prototypu, který by se dal průmyslově vyrábět a nešlo by jen o naši další garážovou verzi.
V roce 2015 pro nás nastal největší milník a celý projekt jsme posunuli do profesionální úrovně. Jak moc a dobře se nám to povedlo je na vašem posouzení.


RUDL UP je realizací nápadu obyčejných lidí, kteří do toho šli. Žádné velké nadnárodní společnosti, žádní sponzoři a investoři, žádná výhra ve Start-UP centru. Jsme MADE IN CZECH REPUBLIC a jdeme to pozvednout výš – RUDL UP.